Türkçe_Yama

EarMaster
Ana Sayfa
Türkçe Yama
Hakkimda
Türkçe Yama Siteleri
EKitap
Program Tanitimlari
Onemli Linkler

EarMaster Pro ve EarMaster School
 
 
 
image hosted by ImageVenue.com image hosted by ImageVenue.com

Müzisyenler ve müzik eğitimiyle uğraşanlar için en önemli unsur da kulak eğitimini geliştirmektir. İyi bir kulak eğitimi, aralıkları farketmeyi, melodi söylemeyi, akortları çalmayı, kısaca duyduğu her sesi daha iyi bir şekilde tanıdıktan sonra bunu daha kolay bir şekilde uygulayabilmeyi sağlar.
 
Bu doğrultuda EarMaster School'da öğrenciler, öğretmenler, müzisyenler, müzikle uğraşan ya da genel olarak müziği seven herkesin yararlanabileceği, kullanabileceği bir yazılımdır.
EarMaster School motive edici ve etkili öğrenim aracı olmanın yanında, öğrencilerin müzikal kulak gelişimine katkı sağlamaya yardımcı olmaya çalışan bir programdır.
Program sayesinde öğrenciler duydukları ve gördükleri müziği uygulayarak bir çeşit deneysel kulak çalışma aracı gibi çalışır.
Program Standart ve Caz özel bölümlerinde toplam 661 dersle birlikte gelir. Dersler kullanıma hazırdır. İstediğiniz yerden başlayabileceğiniz gibi belli bir periyodik sırayı takip ederek de çalışmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca öğrencilere okuldan sonra evde çalışmaları için ödev verebilir, bu ödevi de e-postayla öğrencilere yollayabilirsiniz.
 
Çalıştığınız dersleri CSV dosyası olarak kaydedebilisiniz.  Ayrıca tüm alıştırmaları ya da belli alıştırmaları yazdırabilirsiniz. Özelleştirilmiş alıştırma kurulumu içinde, yapmak istediğiniz alıştırma parçalarını kontrol edebilir, bunlar arasında seçim yapabilirsiniz. Özel ders editörüyle özel dersler oluşturabilir; detaylı istatislik aracıyla tüm çalışmaları tarih, saat, ders başlığı, süre, sonuç ve grafik olarak görebilir, bu doğrultuda geniş bir veri alımını sağlayabilirsiniz.
 
Tonları, aralıkları, major/minör tonları, ölçüleri, kısa ritim parçalarını daha iyi tanımak için iyi bir kulak eğitimine ihtiyacınız olabilir.
 
Programın genel özellikleri
Standart özel ders (450 ders)
Caz özel ders (211 ders)
Yeni özel ders oluşturabilirsiniz
Kulak eğitim sihirbazı
Alıştırmaları özelleştirebilirsiniz
12 alıştırma alanı (aralık karşılaştırma, aralık tanıma, şarkı söyleme aralığı, akort tanıma, ters çevrilmiş akorlar, akort dizileri, ölçü tanıma, ritim oluşturma, ritim benzetme, ritim dikte etme, ritim doğrulama, melodi dikte etme)
Gitar (telli çalıgılar), piyano ve perdeyi ekranda gösterebilirsiniz
Mikrofon kullanarak cevapları alkışlayıp çalıp, söyleyebilirsiniz.
MIDI klavye desteği
Çok sayıda ses efekti ile çalışabilirsiniz
Ağ desteği
Çoklu dil desteği
Sonuçları alma, gönderme, kaydetme ve yazma
Özel akort ve gam oluşturabilirsiniz
Kapsamlı alıştırma ayarları yapabilirsiniz
İstatislik görünüm, tüm öğrencilerin istatislik bilgileri, öğrenci idaresi, sınıfta öğrencileri yönetme, Windows girişle öğrenci tanımı, EarMaster girişle kullanıcı tanımı
Kullanıma hazır 661 ders
Gelişmiş özel ders editörüyle dersleri ayrıca özelleştirebilirsiniz
Öğrencilerin sonraki ders için önceki derste yaptıklarını kontrol edebilirsiniz
EarMaster PRO ile uyumluluk
E-postayla ders gönderebilme sonuç ve bilgileri depolayabilme, öğrencilerin ödevlerini kontrol edebilirsiniz
Eğitimdeki öğrencilerin ayrıntılı bilgileri ve gelişmiş raporlama olanağı
Tek kullanıcı ya da sınıfın özetlerini alabilme ve bunları yazdırabilirsiniz
Çoklu kullanıcı ve ağ işlevliği
Windows ağ ortamına kolay kurulum
Kullanıcı sayısında kısıtlama yok. Her bir kullanıcı ayarları ve sonuçları hatırlayabilirsiniz
Öğrenciler için EarMaster School, EarMaster PRO gibi görünür. Sadece öğretmenler ve yöneticiler gelişmiş eğitici özelliklerine erişebilme imkanına sahip olabilir.

Kulak çalışması, daha büyük müzikal kaliteyi, kendine güveni ve müziği sevmeyi geliştirir. Müzik, şarkı, nota, doğaçlama, besteleme, uyarlama yapmak müzikal kulak gelişimine yardımcı olabilir.
EarMaster'la sesleri, ritimleri, uyumluluğu tanıyıp, yeteneğinizi geliştirebilirsiniz.
EarMaster'la bazı tonları ya da ritimleri rastgele çalabilir ve o çalınanların söylenişini öğrenebilirsiniz.  Programla birbiriyle etkileşimli piyano, telli çalgılar, perde ve çoklu seçeneği ekranda kullanabilirsiniz. Bir mikrofona şarkı söyleyebilir, alkışlayabilir ya da favori enstrümanınızla cevapları çalabilirsiniz.  EarMaster ayrıca MIDI klavyeyi de destekler.
Standart özel ders; başlamak için en ideal yerdir. Her bir alıştırma ve ilerlemenize uygun faydalı ipuçlarını görebilirsiniz.
Caz özel ders,  ileri kullanıcılar içindir. Caz uyumluluğu ve salınım ritimleri içermesiyle caz müziği çalınması için özel ders özelliğine sahiptir.
Özelleştirilmiş alıştırma ise tam olarak yapmak istediğiniz alıştırmalar da size yardımcı olur. Burada kendi alıştırmalarınızı ve özel ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz.
Müzik becerisi ve yeteneği müzikal kulağınıza bağlıdır.  EarMaster'i günlük kullandığınızda daha iyi bir müzisyen olabilirsiniz!

EarMaster School; müzik öğretmenleri ve okulları içindir. Ağ ortamında çalışabilir. Müzik öğretmenleri tarafından öğrencilerin kulak çalışmalarını değerlendirmek amacını sağlar.
EarMaster PRO; profesyonel düzeyde müzisyenler ve ev kullanımı için tasarlanmıştır. Aynı bilgisayarda çoklu kullanım, ayarlar ve sonuçlar alınabilir.

BUYUK GORMEK ICIN TIKLAYINIZ
earmasterw.jpg
BUYUK GORMEK ICIN TIKLAYINIZ

Programin Web Sayfasi

EarMaster Pro 5'i INDIR

EarMaster School 5'i INNDIR

Turkce Yamayi INDIR EarMaster Pro

Turkce yamayi INDIR EarMaster School

TURKCE YAMA KURULUMU HAKKINDA

Türkçe yamayı kurmadan önce Program kapalı olmalıdır. Yama.exe'yi çalıştırdığınızda yama varsayılan olarak,
C:\Program Files\EarMaster School 5\Language  dizinine kurulur.
(C:\Program Files\EarMaster Pro 5\Language)
 
NOT: Eğer programı başka yere kurduysanız, "Gözat" tan kurulu yeri seçin..
Daha sonra "Yükle" dediğinizde program kurulur....
 
Programı çalıştırdığınızda "Tools" > "Program Settings" yolundan "Environment" bölümünde bulunan "Language" kısmından "Turkish" seçip "OK" butonuna bastıktan sonra değişikliğinin uygulanması için programı kapatıp açmanız gerektiğini belirten pencereye de onay verdikten sonra, programı kapatıp açtığınızda, artık Türkçe...
 
İyi çalışmalar...........
Not: Derslerde bulunan "ders açıklamaları" kısmı, dil dosyası içinde olmadığı için Türkçeye çevrilememiştir.

Enter supporting content here