Türkçe_Yama

Ana Sayfa
Türkçe Yama
Hakkimda
Türkçe Yama Siteleri
EKitap
Program Tanitimlari
Onemli Linkler

Türkce yama,ekitap ve ayrca programlar
tryama.gif

Hosgeldiniz


Sunuş
 
Çoğu kişinin adını bile duymadığı bir takım diller için bazı üretici firmalar dil desteği sağlarken, Türkçe çoğu zaman bunlar arasında yer almıyor.
...
Bizler de kendi çapımızda yabancı programlara dil desteği sağlamak amacıyla yola koyulduk. Türkçe dil desteği işine gönül veren onlarca ya da yüzlerce kişi gibi.
....
Dil desteğinin sağlanmasının amacı o programların daha anlaşılır bir şekilde kullanımını sağlamak.
 
Burada bulunan tüm Türkçe yamalar site gibi amatör uğraşın sonucu ortaya çıkmış ve tamamen serbest bir şekilde dağıtılması için yayınlanmış çalışmalardır.
 

Yeni Türkçe Yamalar eklendi....
 
Tüm Türkçe yamaları www.inndir.com sitesinden takip edebilirsiniz.

(Diger Yamalar Turkce Yama Kisminda)

MAGGI (SAÇ TASARIM VE MAKYAJ PROGRAMI)
 
Tek tıklamayla saç stilinizi ve ona uygun makyaj yapabileceğiniz bir program. Artık kuaföre gitmeden önce kendi tarzınızı bilgisayar ekranında görebilirsiniz. Hayal ederek kendinize en uygun saç tarzını deneyerek bulabileceğiniz bir program. İstediğiniz kadar değiştirebilir ve üstelik bu kadar saç değişikliği ve makyaj için para bile vermeyeceksiniz :) Maggi hairstyle and make-up (Maggi saç tasarım ve makyaj) yazılımı ile kolay bir şekilde beğendiğiniz modelleri kendinize uygulayabilirsiniz.

16030.jpg

Detayli Bilgi Icin Tiklayiniz

4WomenOnly
 

face1.gif

 
4WomenOnly kadın sağlığını izlemek amacıyla kullanılabilecek bir yazılımdır. Gebelik için aybaşına ait döngü içinde bir çok elverişli durumu ortaya çıkartabilir. Program, yumurtlama gününü ve gebelik olasılığın en yüksek gününü hesaplar. İstenmeyen hamileliğe karşı kendinizi doğum kontrol yöntemlerinden biri olan takvim metoduyla izleyip, korumaya çalışabilirsiniz. Aybaşına ait girilen detaylı bilgiler doğrultusunda ve tahmini çocuk doğum tarihi hakkında detaylı bilgiler gösterilir.
 
Bir düzenli döngüye, düzensiz döngüye ya da çeşitli aybaşı uzunluklarına sahipseniz; program döngüleriniz hakkında topladığı bilgileri uygun şekilde hesaplayabilir. Durumunuz hakkında verileri girmeyi unutmamamk için program uygun bir hatırlatma uyarıcısına da sahiptir. Program her sonraki aybaşı ve yumurtlamadan önce gün sayısını hesaplayabilir. 4WomenOnly'le aybaşından önce buna uygun hijyen ürünleri satın almayı hiç unutmayacaksınız.
Özel bir sihirbaz yardımıyla kişisel takviminizi kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz. Eğer birisinin verilerinize ulaşmasını istemiyorsanız, bir parola oluşturup bilgileri koruyabilirsiniz.

RESİMLERİ TAM EKRAN GÖRMEK İÇİN RESMİN ÜSTÜNE TIKLAYINIZ..

DETAYLI BILGI ICIN BURAYA TIKLAYINIZ...

VideoGet Türkçe Yama
 
VideoGet, yüksek performansıyla çevrimiçi video yayınlayan web sitelerinden direk video indirmeye yarayan bir programdır. Tek ya da çoklu tavırda videoları indirebilir; otomatik olarak bir video biçimine dönüştürebilir.
Program sayesinde video yayınlayan 100'ün üzerinde web sitesinden beğendiğiniz video klipleri indirebilirsiniz.
YouTube, MySpace, Google Video, Yahoo Video, VSocial ve bunlara benzer 100'ün üzerinde siteden indirme eylemi gerçekleştirebilirsiniz.
 

Image Hosted by ImageShack.us

DETAYLI BILGI ICIN TIKLAYINIZ

Agelong Tree 3 Türkçe Yama
 
Image Hosted by ImageShack.us
 
Birçok insan ailesinin kökenini ve akrabalık ilişkilerini merak eder. Ataları hakkında araştırma yapıp, onları ve akrabalık ilişkileri hakkında bilgi öğrenmeye çalışır. Bu öğrenilmiş bilgilerin derli toplu bir halde ve bilgisayar ortamına aktarılması hem işinizi kolaylaştırır hem de hızlı ve pratik yoldan düzenleme yapmanıza olanak sağlar.
 
Agelong Tree programı, modern bilgi teknolojisini kullanarak girmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda bir soy ağacı oluşturmaya yarar. Tüm akrabalık ilişkilerini ölenler ya da halen yaşayanlar olarak bir tablo içinde şeceresini çıkartır.
Agelong Tree bilgisayar programı ile aile ağacını kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz.

DETAYLI BILGI ICIN TIKLAYINIZ!

Image Hosted by ImageShack.us
GoldTach personal firewall (kişisel güvenlik duvarı) küçük boyutlu, kullanımı kolay, az kaynak tüketimli ve güçlü bir güvenlik duvarı programıdır. Program sadece güvenlik duvarı yanında, internet sayfa süzmesi, kayıt kütüğü koruması, başlangıç yönetimi, IE tamirci gibi özelliklere de sahiptir. Program IP paket kontrolü de sağlar. Bu sayede belli protokollere göre IP paket kuralları oluşturabilirsiniz.

DETAYLI BILGI ICIN TIKLAYINIZ!

            MetaProducts Inquiry Standard Edition 1.4
MetaProducts Inquiry ile hızlı ve kolay bir şekilde webden bilgi toplayabilir, yönetebilir, kaydedebilir, depolayabilir ve bunlara çevrimdışı olarak bakabilirsiniz. Program Microsoft Internet Explorer ile bütünleşik ve ayrıca bağımsız bir uygulama olarak da çalışabilir.
image hosted by ImageVenue.com
 

DETAYLI BILGI ICIN TIKLAYINIZ...

Flash & Media Capture
Flash and Media Capture, MS Internet Explorer için kullanışlı bir Windows eklenti uygulamasıdır.
Internet Explorer'a bir araç çubuğu olarak eklenen bu eklenti sayesinde resimleri, videoları ve flash uygulamalarını tek tıklamayla rahat bir şekilde kaydedebilirsiniz. 
 
YouTube, Google, MySpace ya da diğer çevrimiçi video (FLV biçim) sitelerinden kolay bir şekilde kaydetme işi yapabilirsiniz. Bir  siteyi ziyaret ettiğinizde, almak istediğiniz çalışmanın sayfa içinde yüklenmesi bittikten sonra araç çubuğunda bulunan görev butonlarından birine (resim, video, flash) ya da hepsine tıkladığınızda dolaşmış olduğunuz sayfalardaki uygulamaları kaydedebilirsiniz. İster elle kendiniz kaydedebilir ya da otomatiğe de alabilirsiniz.
 
Artık Flash sitelerinden ve popüler çevrimiçi video yayınlayan
sitelerden kolay bir şekilde dosyaları bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

flahs.jpg

DETAYLI BILGI ICIN TIKLAYINIZ...

Baby Diary (Bebek Günlüğü)

Baby Diary (Bebek Günlüğü) programı, bebeğinizin kilometre taşlarını kaydetmeye ve onları çoklu ortam albümler halinde yerleştirmeye yardımcı olur.

Notları, fotoğrafları, doğum öncesi gelişim videolarını, doğumu, ilk adımları ya da diğer çocuklar için özel kategorileri saklayabilirsiniz. Günlük içeriğini bir yerleşik takvim yardımıyla blog tarzında ayarlayabilirsiniz. Her bir günlük girişi uygun bebek yaşını gösterebilir. Geçerli yaşı hoş grafiksel şeritler halinde gösterebilirsiniz.

DETAYLI BILGI ICIN TIKLAYINIZ

Search Engine Builder
 
Web sitenizi ziyaret eden birçok ziyaretçi genellikle belirli bir bilgiyi arar. Ziyaretçilerin istedikleri bilgileri bulması uzun zaman alırsa bu, onların bir kısmının siteyi terk etmesine yol açabilir. Site içinde hızlı bilgi arama ve sonuca ulaşma ziyaretçi açısından memnuniyet, site sahibi açısından da ziyaretçinin daha fazla sitede kalmasına yol açabilir.
 
 
Image Hosted by ImageShack.us

DETAYLI BILGI ICIN TIKLAYINIZ!

Akti Blog
Akti Blog - Tek tıklamayla blogunuzu (günlüğünüzü) oluşturup, yayımlayın.

Akti Blog ile kişisel blogunuzu ya da web blogunuzu saniyeler içerisinde oluşturabilirsiniz. Profesyonel beceri, blog servisi ve blogunuzu postalamak için bir veritabanına ihtiyaç duymazsınız. Bir tıklamayla internette blogunuzu yayımlayabilirsiniz.

DETAYLI BILGI ICIN TIKLAYINIZ

EarMaster School 5 & EarMaster Pro 5 Türkçe Yama
 
Kulak çalışması, daha büyük müzikal kaliteyi, kendine güveni ve müziği sevmeyi geliştirir. Müzik, şarkı, nota, doğaçlama, besteleme, uyarlama yapmak müzikal kulak gelişimine yardımcı olabilir. EarMaster'la sesleri, ritimleri, uyumluluğu tanıyıp, yeteneğinizi geliştirebilirsiniz.

image hosted by ImageVenue.com image hosted by ImageVenue.com

DETAYLI BILGI ICIN TIKLAYINIZ

dvdSanta
dvdSanta "Hepsi bir arada" tarzında video, resim dosyaları ve ayrıca video kameralardan kopyalama, dönüştürme, ayarlama yapan ve daha sonra bunları ve DVD film oluşturmaya yarayan bir yazılımdır.

dvdsanta1.jpg

DETAYLI BILGI ICIN TIKLAYINIZ...

Jigs@w Puzzle (YAPBOZ Oyunu Türkçe Yaması)
Jigs@w Puzzle bir yapboz oyunudur.
Programın kendi içinde ki varolan  resimlerden, ayrıca bilgisayarınızdan, tarayıcı ve kameradan alacağınız resimleri yapboz haline getirir.
 

 

jplogo.gif

DETAYLARI OKUMAK ICIN TIKLAYIN

ISO Commander Türkçe Yama
 
Seçmiş olduğunuz dosya ve klasörlerden ISO dosyası ve Boot (Açılış) disketleri oluşturmaya yarayan ve ayrıca varolan ISO dosyalarını da açmaya yarayan  bir program.

iso.gif

DETAYLI BILGI ICIN TIKLAYINIZ

FTPRush (FTP Programı)
FTPRush; hızlı, sağlam ve güçlü yapısıyla Windows için kullanımı kolay FTP/FXP/SFTP/TFTP istemcisidir. Program yerelden sunucuya, sunucudan yerel ve sunucuya dosyaları transfer etmeyi sağlar. Kullanıcı arayüzü  tamamen özelleştirilebilir yapıdadır. Image Hosted by ImageShack.us

DETAYLI BILGI ICIN TIKLAYIN

SearchMyDiscs
 
Çoğu zaman diskleriniz içinde ya da klasörleriniz içinde tam olarak ne olduğunu hatırlamadığınız durumlar oluyor mu?  Özellikle onlarca ve hatta yüzlerce diske sahipseniz. Hangi diskte ne olduğunu,  CD'yi çalıştırmadan hatırlamanız çok zor bir durum olabiliyor.  Aradığınız bir programı bulmak için onlarca CD'yi takıp çıkartabiyorsunuz. Bu program, CD'nin içeriği bir veritabanı içine yazdığı için artık hangi CD de hangi program, şarkı, resim, metin, rar....gibi dosyaların olduğunu kolay bir şekilde öğrenebilir ve direk o CD'yi bularak işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

searchmydiscs-boxshot125.gif

DETAYLI BILGI ICIN TIKLAYIN

Yeni Türkçe Yamalar eklendi....
 

Glary Utilities
 
Bilgisayarınızı ilk kurduğunuzda ne kadar hafif ve programlar içinde hızlıca dolaşırken zamanla iyice yavaşladığını hissedersiniz. Genelde bunun sebebi bigisayarınıza sonradan eklemiş olduğunuz programlardır. Bunların bir kısmı dururken bir kısmını da kaldırmış olabilirsiniz. Ya da çeşitli şekillerde  düzenlemiş olduğunuz dosya yapılarınız ve verileriz zamanla Windows'un şişmesine, yavaşlamasına ve sisteminin gereksiz dosya, dizin, klasörlerle dolmasına yol açar.
 
Glary Utilities, bilgisayarınızı bu gereksiz dosyalardan korumak, temizlemek, hızlandırmak, artık kullanılmayan girişleri bulup bunları kaldırarak sistem temizliği yapmaya çalışan bir sistem bakım aracıdır.

RESMI BUYUK GORMEK ICIN TIKLAYIN
tantr.jpg
RESMI BUYUK GORMEK ICIN TIKLAYIN

DETAYLI BILIGI ICIN TIKLAYIN

Cover Commander
 
Eğer bir kutunun büyüleyici bir kapağı yoksa, kutuda neyin olduğuna bakılmaksızın, insanlar ona değer vermeyebilir. Büyüleyici bir kapak, kapağın altındaki ürünün dikkate değer olduğunun bir mesajını verir.
 
Cover Commander'ın özel tasarımıyla sanal kutular, kitap kapakları, DVD kutuları, CD disketleri ve ekran görüntülerini profesyonelce kapak oluşturmak için kullanabilirsiniz.

box_covercommander.gif

Detayli Bilgi Icin BURAYA TIKLA

Handy Backup Türkçe Yama
 
                                         

box.gif

Detayli Bilgi icin Tiklayin

All My Movies
 
All My Movies, film koleksiyonunuzu yönetmek ve düzenlemek için tasarlanmış kullanımı kolay bir film veritabanı programıdır. Kişisel film koleksiyonunuzu ya da film veritabanızı oluşturmak için kataloglama yapmakta kullanabilirsininiz.
Bu ürünün Web sayfası tarafımdan TÜRKÇEYE çevrilmiştir.

allmymovies.gif

Detayli Bilgi Icin TIKLAYIN!!!!

Easy CHM (CHM tarzı Yardım Dosyası Oluşturma Programı)

Easy CHM, CHM tarzında (Html Help) yardım dosyası ve e-kitap oluşturmaya yarayan bir program. CHM Help oluşturmak için önceden hazırlamış olduğunuz klasörü programla eşleştirmelisiniz. Program otomatik olarak o dosyaları kendi bünyesine alır. Daha sonra buradan çeşitli değişiklikler yapabilirsiniz.

easychm_main_screen_small.gif

DETAYLI BILGI ICIN BURAYA TIKLAYIN

PicaJet Photo Organizer (PicaJetFX)

picajet.jpg

CD/DVD, çıkartılabilir disk, tarayıcı, web kamera gibi çeşitli araçlardan bilgisayarınıza imaj görüntüleri yükleyip, bunlar üzerinde kırpma, kesme, efekt ekleme, kırmızı göz hatasını kaldırma, farklı biçimde kaydetme,dönüştürme, cd/dvd'ye yazdırma, cep telefonları için ekran resmi düzenlemeye yarayan bir program.
 
PicaJet'le basit ve çeşitli zengin araç içeriğiyle dijital fotoğraf albümleri oluşturabilirsiniz.
 

Devamini Okumak icin TIKLA!!!

Able Fax Tif View v.1.8 
Able Fax Tif View , FAX ve TIFF  göstericisi; düzenleme, dönüştürme konularında çözüm önerisi sunan;  yazdırma, çizme, kaydetme, dönüştürme gibi işlemleri de yapan bir yazılımdır.

Resmi buyuk gormak icin tiklayin
able_fatrx.jpg
Resmi buyuk gormak icin tiklayin

Detayli Bilgi Icin TIKLAYIN

Handy Folders
Image Hosted by ImageShack.us
Handy Folders: Sık kullandığınız dosya ve klasörlere hızlı bir şekilde ulaşmayı sağlayan bir programdır. PC'nizdeki bir diske, önceden tanımlı bir klasöre, FTP içeriğine ya da web sitelerine direk erişim sağlayabilirsiniz.
Birden fazla yolla sık kullandığınız klasör listesine açılır pencere içersinden erişebilirsiniz: Sistem tepsisinde bulunan simgeden, bir ön tanımlı geçiş tuşu kullanarak ve  Windows Gezgini'nine iliştirilmiş Handy Folders'den.

DETAYLI BILGI ICIN TIKLAYINIZ!

Advanced Pic Hunter
 
İnternetten resim indirme, arama ve görüntülemek için kullanabileceğiniz bir programdır. Bir sitede bulduğunuz resimleri tek tek indirmek epey zaman alacak bir durumdur. Advanced Pic Hunter ile resimleri çok daha hızlı ve kolay bir şekilde bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
 
Image Hosted by ImageShack.us

DETAYLI BILGI ICIN TIKLAYINIZ!

EZ Extract Resource Turkce Yama

Able Photo Slide Show Turkce Yama

Fotograf Galerisi olusturma programi

Animasyon ve Grafik Programlari Eklendi

Magic Gallery Turkce yama eklendi

Resturant Programi

 
inndir.com da program ara...
Program Arama Motoru:

WWW.INNDIR.COM'a Yükledigim Programlar


Search Engine Optimization and Free Submission

Google

 

ziyaretçilerimizin gelmiş olduğu ülkeleri gösteren güzel bir eklenti.

 

Locations of visitors to this page

 


11/1/01 - Added new photos to Vacation Album page.

powered by lycos
SEARCH:Tripod The Web

Hosting
Increase Google Pagerank
Bedava Oyunlar Bedava100.Net -Kişisel Web Siteleri Sansüre HAYIR !! Webmasterim.Com