Türkçe_Yama

Handy Folders
Ana Sayfa
Türkçe Yama
Hakkimda
Türkçe Yama Siteleri
EKitap
Program Tanitimlari
Onemli Linkler

Handy Folders Türkçe Yama

Handy Folders: Sık kullandığınız dosya ve klasörlere hızlı bir şekilde ulaşmayı sağlayan bir programdır. PC'nizdeki bir diske, önceden tanımlı bir klasöre, FTP içeriğine ya da web sitelerine direk erişim sağlayabilirsiniz.
Birden fazla yolla sık kullandığınız klasör listesine açılır pencere içersinden erişebilirsiniz: Sistem tepsisinde bulunan simgeden, bir ön tanımlı geçiş tuşu kullanarak ve  Windows Gezgini'nine iliştirilmiş Handy Folders'den.
 
Sık kullandığınız klasör listesini,  program arayüzlerini, Windows Gezgini'ndeki görünümü, aç/kaydet iletişim ve sistem tepsisindeki simgeyi özelleştirebilir, düzenleyebilir, ekleyebilirsiniz. Sistem tepsisinde bulunan programın simgesine farenin sağ tuşuyla tıkladığınızda 'Ayar'lara erişebilirsiniz. 'Sık kullanılan klasörler' penceresi içinde hızlı erişim yapmak için yeni klasör ve hedef yolları ekleyip, düzenleyebilirsiniz
Program Windows Gezgini penceresinden 'Görünüm > Araç çubukları > Handy Folders' seçimi yapılarak etkinleştirilir. Sistem tepsisinde bulunan simgeye farenin sol tuşuyla tıkladığınızda sürücülerinize, masaüstü ve denetim masası ve
sizin tanımladığınız  klasörlerinize kolay bir şekilde erişim sağlayabilmek için kısayollar içerir.
 
Türkçe kullanım:
Sistem tepsisinde bulunan programa farenin sağ tuşuyla tıkladığınızda 'Configure' ye tıklayıp, gelen pencerenin 'Interface' kısmından da 'Turkish' i seçip 'Apply'ye tıkladığınızda program Türkçe olur.
 
Sürüm:   3.0.2
Platform:   Windows 98/ME/2000/2003/XP
Fiyat:   $19.95
Boyut: 2.49 mb
DenemeSüresi: 15 gün

Image Hosted by ImageShack.us

Programin web sitesi

Programi Indir

Turkce Yamayi Indir

Enter supporting content here