Türkçe_Yama

EZ Extract Resource
Ana Sayfa
Türkçe Yama
Hakkimda
Türkçe Yama Siteleri
EKitap
Program Tanitimlari
Onemli Linkler

 EZ Extract Resource
 
EZ Extract Resource ile bilgisayarınızda bulunan her kaynaktan çeşitli nesneler çıkartabilirsiniz (Simge, Bitmap, imleç, midi, Wave gibi). Dosya ya da klasörleri seçip, tarama işlemini başlatabilirsiniz. Arama sonucu kaynak türlerinin hepsini çıkartabileceğiniz gibi sadece seçtiğiniz kaynakları da çıkartabilirsiniz.
 
Program içinden, tüm dosyalar için arama yapabilir, ayrıca sadece seçtiğiniz dosya türlerinde de (EXE, DLL, OCX, SYS, SCR, AX, NET, CPL gibi) arama yapabilirsiniz. Bu sayede çeşitli dosyaların görüntü resimlerini alabilirsiniz.
 
 
Özellikleri
 • Standart kaynakları çıkartabilir: Simge, imleç, bitmap, JPEG, GIF, Wav, AVI, midi, AniCursor gibi.
 • Tanımlanmamış diğer kaynakları da çıkartabilir.
 • Takip eden dosya türlerinden kaynak araması yapabilir: EXE, DLL, AX gibi.
 • Yüksek ayarlama: Sürücü, yol ya da dosya taraması yapabilir. Seçmiş olduğunuz kaynaklardan ya da tüm kaynaklardan veri arayabilir.
 • Kaynak dosya yönetimi ve görünümü: EZ Extract Resource,  kaynak dosyaları yönetebilir ve Windows Gezgini'ndeki gibi kaynak resimlere bakabilir ya da sesleri dinleyebilirsiniz.
 • Çok dilli destek.
   
  Kısıtlamalar
   
  Program demo sürümdür. Yani bazı özellikler sınırlandırılmıştır. Tek seferde 19 resim çıkartılabilir, 1kb'den daha geniş dosya simgesi ve 3kb'den daha geniş BMP ve buna benzer dosyaları çıkartamaz.
   
  Türkçe kurulum hakkında:
   
  Türkçe yama dosyasını indirdikten sonra RAR dosyasından çıkartıp, bu Türkçe dil dosyasını kopyalayıp, programın kurulu olduğu C:\Program Files\EZ Extract Resource\language dizinine yapıştırın.
 • Programı açıp 'View' > 'Language'den 'Turkish' i seçtiğinizde program Türkçe olur.

    Image Hosted by ImageShack.us

  Programin Web Sitesi

  Programi Indir

  Turkce Yamayi Indir

  Enter supporting content here